Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Ce mai fac cu ea? 
Autor Mesaj

Nr: B 68 CAJ
Va salut colegi! Nu am mai fost activ pe aici de 2 ani de cand am schimbat masina... vechiul meu twingo se pare ca a cam ajuns la capatul vietii. De fapt e masina lu tata...faza e urmatoarea. Am in curte un golf4 break un transporter t5 si twingo caruia in iunie ii expira revizia si nu sunt sanse sa o mai fac pentru ca e ruginita la praguri podea si lonjeroane. Urmeaza ca fratele meu sa ia permisul si as vrea sa iau eu alta masina sa ii las lui golful... eu ce as vrea sa va intreb.. imi e prea mila si tin prea mult la masina asta.... o iubesc prea mult ca sa o dau la rabla. Se poate sa o dau cuiva dintre voi sau pt dezmembrat dar sa o radiez sa nu mai existe in niciun registru. Sa nu mai existe nimic legat de masina. Stiu ca daca o dau la rabla tichetul nu il pot vinde. Ce ma sfatuiti sa fac? Subliniez ca e pe Bucuresti si am inteles ca pana nu duc dovada de rabla sau ceva de genul nu o scoate de la impozit... va rog ajutor! Multumesc!

13:26, 16 Noi 2017

Pina gasesti sa o dai cuiva, stiu ca exista o chestier legata de terenul pe care o poti parca - daca ai o curte personala, parcare platita, etc. o poti tine acolo mult si bine. Important e sa nu ocupe loc pe spatial public.

18:21, 23 Noi 2017
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Răspunde la subiect   [ 2 mesaje ]