Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
Manual utilizare Radio CD original 
Autor Mesaj

Salut. Ma poate ajuta cineva cu o copie a manualului de utilizare al radioului original instalat pe Twingo sau poate si de pe alte modele. Banuiesc ca nu sunt mari diferente. Multumesc!

Fişiere ataşate:
Comentariu fişier: De preferat pentru acest model
radio-cd-renault-twingo-kangoo-master-ruda-slaska-3510029524.jpg
radio-cd-renault-twingo-kangoo-master-ruda-slaska-3510029524.jpg [ 78.94 KiB | Vizualizat de 1113 ori ]
17:11, 21 Iul 2016

Nr: MH05HUF
Ma uit maine prin carticele, cred ca il am si pe cel de la radio.Am acelasi model.Un lucru pe care nu am reusit sa il fac niciodata: sa setez o frecventa pe care o vreau eu.

De unde esti?

23:06, 30 Iul 2016

Salut. Ar fi super tare daca ai reusi sa o gasesti. In legatura cu setarea frecventei nu te pot ajuta....abea l-am montat si eu pe masina, pana acuma am avut radiouri de la alte marci si chiar daca erau mai versatile, parca tot asta original imi place, mai ales pentru comenzile la volan. Parca nu atrage atat de mult atentia, acu 2-3 saptamani mi-a fost sparata masina din cauza ca aveam un radio cam ostentativ, zic eu... Eu sunt de pe langa Brasov, dar lucrez in Iasi momentan.

08:57, 31 Iul 2016
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Răspunde la subiect   [ 3 mesaje ]